
Кабель HAVIT HV-СB303C PD60W Type-C to Type-C, 3A, 1м
82 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 303с
+380 (98) 882-99-77
- +380 (95) 628-99-94Viber (до 20-00)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель Havit hv-cb303c Type-C to Type C
Високоякісний кабель HAVIT — Ваш надійний помічник у повсякденному житті, , який дає змогу забути про надійність з'єднання Ваших ґаджетів із джерелом живлення. Абсолютна відповідність заявлених характеристик
-
тільки високоякісні матеріали;
-
довжина кабелю 1 м
-
матеріал — ПВХ;
- підтримує протокол PD60W 20V 3.0A;
-
Type C - Type C;
-
Струм — 20V, 3А;
-
гарантія від виробника 1 рік;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Тип | Кабель USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Ціна | за 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

